• Każdy może pomóc!

Każdy może pomóc!

Każdy może pomóc!

Dziś w UWADZE! mamy swoją Wigilię: wielki finał akcji, w której – wspólnie z Fundacją TVN "nie jesteś sam" - zachęcamy Państwa do pomocy chorym dzieciom. Warto pomagać! W tym roku specjalny odcinek UWAGI! realizujemy z małej miejscowości Podole-Górowa. To stąd pochodzi jeden z podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam": Kacper. Niepełnosprawny dziesięciolatek, razem z rodzicami i rodzeństwem, mieszka w przerobionej na dom stodole. Chłopiec jest niezwykle dzielny. Mimo że choruje na porażenie mózgowe, padaczkę oraz zanik mięśni z niedowładem nóg, nauczył się nie tylko chodzić, ale razem z kolegami usiłuje biegać! Jednak, żeby móc robić kolejne postępy, potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Bez Państwa pomocy jego rodzice nie będą w stanie jej sfinansować. Dzięki Państwu już teraz udało się spełnić największe marzenie naszej kolejnej podopiecznej - Wiktorii, która od urodzenia cierpi na łamliwość kości. Wystarczy dosłownie kichnięcie, by dziewczynce połamały się żebra. Wiktoria marzyła o nowym wózku inwalidzkim. Ten, którego używała dotychczas, był bardzo powolny. Nawet wykorzystując całą swoją siłę, Wiktoria nie była w stanie sprawnie się poruszać. Po emisji pierwszego reportażu o dziewczynce znalazł się darczyńca, który sfinansował zakup nowego wózka. - Jeden ruch ręki i on sam jedzie! - cieszy się nasza mała bohaterka. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli pomóc również Oli, która cierpi na przepukliną oponowo-rdzeniową, Kajetanowi, który - podobnie jak Wiktoria - marzy o nowym wózku inwalidzkim, oraz siedmioletniej Sandrze, która przeszła już 12 operacji. W ciągu 15 lat działalności Fundacja TVN "nie jesteś sam" zebrała 245 mln zł! Razem możemy dokonać wielkich rzeczy. Wspólnie możemy pomóc podopiecznym Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Wsparcie można przekazać, klikając w ten link: http://bit.ly/2gYQmeX i dokonując wpłat online przelewem i kartą kredytową lub wysyłając SMS-y na numer 7126 o treści POMAGAM. Pomagajmy!

Akcja: Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji