• Komu pomagamy?

Komu pomagamy?

Komu pomagamy?

Każdego dnia do Fundacji TVN przychodzą listy z prośbą o wsparcie. Ogrom tragedii, który dotyka ludzi, jest porażający. Jednocześnie nie potrafimy pogodzić się z tym, że zdrowie lub życie człowieka mogą zależeć jedynie od zasobności portfela. A jednak bieda zbyt często skazuje na życie w cierpieniu lub śmierć. To właśnie nad tymi najsłabszymi, najbardziej poszkodowanymi przez los, pochyla się Fundacja TVN. Pomagamy ciężko chorym dzieciom, ale nie zapominamy o ludziach starszych i samotnych. Wspieramy osoby niesłyszące, dotknięte chorobami genetycznymi, pomagamy niepełnosprawnym – finansujemy turnusy rehabilitacyjne, kupujemy wózki inwalidzkie, protezy kończyn. Na pomoc Fundacji TVN mogą liczyć także szpitale, domy dziecka, ośrodki rehabilitacji. Zajmuje się zakupem sprzętu medycznego dla placówek. Wspieramy też szczególnie uzdolnione dzieci, a nie mogące realizować swoich przedsięwzięć z uwagi na niedostatek. Tu znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące korzystania z pomocy Fundacji TVN.

Akcja: O Fundacji TVN "nie jesteś sam"