• Konkurs na misia

Konkurs na misia

Konkurs na misia

Trwa konkurs "Namaluj ukochanego misia". Prace można nadsyłać do 16 lutego Prace - rysunki misiów mogą przysyłać dzieci do lat 18. Każda wysłana praca musi zawierać opis misia - kim jest misio, dlaczego powstał, czemu właśnie tak wygląda, kogo przedstawia. Każdy wysłany rysunek musi zawierać dane dziecka: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy. Pamiętajcie, że misie mogą być niezwykłe: misie mamy, misie anioły, misie święte mikołaje... Misie mogą być każdym, a każdy może być misiem. Prace należy przesyłać pod adres: Forget - me - Not, ul. Chmielna 15, 00 - 021 Warszawa Ze wszystkich nadesłanych prac pani Barbara Bukowska - jedna z najsłynniejszych projektantek pluszaków na świecie wybierze trzy jej zdaniem najładniejsze, najbardziej pomysłowe i na podstawie rysunków zaprojektuje i wyprodukuje misie maskotki. Miśki maskotki trafią do sprzedaży, a dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz leczenia ciężko chorych dzieci. Misie będą należały do limitowanej kolekcji sprzedawanej tylko na terytorium Polski. Partnerzy akcji: Bukowski Design of Sweden, Forget - me - Not Nasza świąteczna akcja pod hasłem: “Kup misia temu, kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Limitowana seria przytulanek zaprojektowanych przez najsłynniejszą na świecie projektantkę pluszaków, na podstawie rysunków polskich dzieci, rozeszła się błyskawicznie. Na otarcie łez wszystkim, którzy “zostali z kwitkiem” Barbara Bukowska wyprodukowała 3 powiększone wersje pluszaków. W sobotę w programie "Dzień Dobry TVN" rozpoczęła się licytacja miśków. Wystarczy wejść na stronę www.allegro.pl/kupmisia. Cena minimalna, od której rozpoczynamy licytację, to tylko 50 złoty za jednego misia. Licytacja potrwa do czwartku 11.01.2007 (do godz. 8.30). Dotychczasowy dochód (140 tys. zł!) ze sprzedaży limitowanych maskotek zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym naszej fundacji. Wszystkim, którzy się przysłużyli efektom misiowej akcji serdecznie dziękujemy.

Akcja: Kup misia