• Pomagamy Natalce. Doroczna akcja świąteczna

Pomagamy Natalce. Doroczna akcja świąteczna

Pomagamy Natalce. Doroczna akcja świąteczna

W dniach od 4 do 27 grudnia wraz z ekipą programu “UWAGA” zbieraliśmy pieniądze na pomoc ludziom ciężko i przewlekle chorym - cierpiącym z powodu chorób nowotworowych, genetycznych, pourazowych. Zebraliśmy rekordową sumę 3 miliony 293 tys. zł! Za pieniądze z tej akcji pomożemy na pewno 13-letniej Natalce, Państwa dobrej znajomej z “UWAGI”. Natalia choruje od urodzenia. W wyniku powikłań po przeszczepie szpiku kostnego zachorowała na grzybicę mózgu i płuc. Jej stan cały czas się pogarsza. Natalka była kiedyś pełną życia dziewczynką. Nawet teraz chętnie się uśmiecha. By żyć, musiała przejść skomplikowaną operację. Dużym problemem jest pooperacyjna, wielomiesięczna kuracja bardzo drogimi lekami. Jej rodziny na to nie stać. Teraz to się zmieni. Na tym nie koniec. Dzięki temu, że odpowiedzieli Państwo na nasz apel, będziemy mogli pomóc innym naszym podopiecznym w zakupie mnóstwa niezbędnych rzeczy: leków, wózków inwalidzkich, protez kończyn, sprzętu medycznego etc. Nie zapomnimy też o finansowaniu turnusów rehabilitacyjnych i indywidualnych zabiegów medycznych naszych podopiecznych oraz finansowym wsparciu publicznych placówek medycznych.

Akcja: Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji