• Remont Kliniki Pediatrii CZD. To się musi udać!

Remont Kliniki Pediatrii CZD. To się musi udać!

Remont Kliniki Pediatrii CZD. To się musi udać!

Podczas dorocznej wspólnej świątecznej akcji programu „UWAGA!“ i naszej fundacji udało się zebrać 3 389 409 zł. Pieniądze będą przeznaczone na remont Kliniki Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka. W pracowni JEMS: Marcin Sadowski i Tomasz Napieralski powstał już projekt tego przedsięwzięcia. Został wykonany charytatywnie. Wygląda imponująco! – Klinika ma być większa i nowocześniejsza. W budynku będzie więcej przestrzeni i światła. W centrum zaplanowano dwa patia z prawdziwą zielenią! Lekarze i pielęgniarki nie kryją zadowolenia, rodzice małych pacjentów z nadzieją patrzą w przyszłość. Prezes Fundacji Bożena Walter zapowiada, że jest szansa, by remont zakończył się w ciągu roku, najwyżej – dwóch lat. Całość przedsięwzięcia to koszt ok 12 mln zł. „To już nie jest wirtualna rzeczywistość, ale realny projekt. I chciałabym Państwa prosić, abyście nam pomogli jak najszybciej zebrać potrzebne pieniądze. Z całego serca proszę o przesyłanie sms-ów za jedną złotówkę. To się musi udać!“ – mówi Pani Prezes. Obejrzyj wizualizację odnowionej Kliniki Pediatrii.

Akcja: Remonty szpitali