• Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji 2018

Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji 2018

Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji 2018

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia, wspólnie z Uwagą! TVN rozpoczynamy akcję na rzecz naszych podopiecznych. Śledźcie reportaże Uwagi!, w których dziennikarze opowiedzą Wam historie dzieci, które potrzebują naszego i Waszego wsparcia! Dziś na antenie TVN o g. 19:50 historia 4-letniego Oliwiera, który urodził się bez nóg, jednej ręki i obu dłoni. Chociaż matka chłopca dbała o siebie w ciąży i miała wykonanych aż siedem badań USG, żaden z sześciu lekarzy nie zauważył braku kończyn. Oliwier potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Ta nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie między innymi Fundacja TVN "nie jesteś sam".

Akcja: Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji