• Trwa remont Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka

Trwa remont Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka

W listopadzie rozpoczęły się prace remontowe w Klinice Hepatologii, Gastroenterologii i Immunologii mieszczącej się na VIII piętrze CZD. Remont ten realizowany jest w ramach III etapu akcji "Odnawiamy nadzieję", który prowadziliśmy wspólnie z Fundacją Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier". Podczas tegorocznej akcji udało nam się uzbierać 2 499 680 PLN.…

Trwa remont Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka

Podczas tegorocznej akcji udało nam się uzbierać 2 499 680 PLN. Klinika zostanie kompleksowo wyremontowana i nowocześnie wyposażona. Przewidywany koniec remontu to marzec 2007. Mamy nadzieję, że ta nowa rzeczywistość pomoże szybciej wracać do zdrowia małym pacjentom.

Akcja: Remonty szpitali