• Aukcja luksusowych elektronicznych gadżetów

Aukcja luksusowych elektronicznych gadżetów

Aukcja luksusowych elektronicznych gadżetów

Organizatorzy „Poznań Game Arena” postanowili zorganizować Aukcję Charytawyną na rzecz naszej Fundacji. „Poznań Game Arena” to największy w Polsce event poświęcony multimediom i elektronicznej rozrywce. Spotykają się tam fani gier komputerowych i multimediów, a także wielbiciele gier fantasy i paintballa. W tym roku organizatorzy PGA postanowili zorganizować Aukcję Charytawyną na rzecz naszej Fundacji. W dniach 12-25 października na platformie aukcyjnej Allegro wystawione będą przedmioty przekazane przez czołowe firmy branży elektronicznej i multimedialnej rozrywki: ekskluzywne wydania gier komputerowych z autografami ich twórców, unikatowe gadżety produktowe, wysokiej jakości sprzęt i akcesoria komputerowe oraz konsolowe in. To prawdziwa gratka dla fanów elektroniki! Dochód z aukcji zostanie przekazany na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Instytucie Onkologii w Warszawie.