1
-
  • Bal Nocy Letniej Fundacji TVN. Kto pojawił się na charytatywnym wydarzeniu? Zbiórkę przeznaczono na szczytny cel

    Nasi podopieczni

    Bal Nocy Letniej Fundacji TVN. Kto pojawił się na charytatywnym wydarzeniu? Zbiórkę przeznaczono na szczytny cel

    Za nami Bal Nocy Letniej organizowany przez Fundację TVN. Prestiżowa impreza charytatywna wróciła po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią. Na ceremonii nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją, a pieniądze zebrane podczas wydarzenia będą finansowym wsparciem budowy pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Bal Nocy Letniej 2022.…

Artykuły

Bal Nocy Letniej Fundacji TVN. Kto pojawił się na charytatywnym wydarzeniu? Zbiórkę przeznaczono na szczytny cel

Za nami Bal Nocy Letniej organizowany przez Fundację TVN. Prestiżowa impreza charytatywna wróciła po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią. Na ceremonii nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją, a pieniądze zebrane podczas wydarzenia będą finansowym wsparciem budowy pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Bal Nocy Letniej 2022. Fundacja TVN przekaże pieniądze na szczytny cel

Tegoroczny Bal Nocy Letniej odbył się 17 września. Jak podaje tvn24.pl, na wydarzeniu pojawiło się gros gwiazd i osób publicznych (w tym ambasador USA Mark Brzeziński i jego partnerka Olga Leonowicz), które wsparły Fundację TVN i tym samym przyczyniły się do powstania Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży - pierwszej takiej placówki medycznej w Polsce, która będzie znajdowała się na terenie warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Budowa niezbędnej dla małych pacjentów kliniki wiąże się z ogromnymi kosztami opiewającymi na kwotę ponad 70 milionów złotych. Fundacja TVN od samego początku zaangażowana jest w pomoc materialną na rzecz projektu. Do tej pory przekazała na tę inwestycję 35 milionów złotych.

Jak czytamy na stronie tvn24.pl, Centrum zostanie otwarte już w przyszłym roku, a Bal Nocy Letniej był kolejnym pretekstem do tego, by zebrać jeszcze więcej funduszy na budowę.

- Wracamy do tradycji, która jest niezwykle ważna. To jedenasty bal. Przychodzimy tu, mając jeden cel: zbieramy pieniądze na potrzeby Fundacji. W tym roku zbieramy na psychiatrię dziecięcą. Na szpital, który budujemy razem z Centrum Zdrowia Dziecka - zaznaczyła Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

 Bal Nocy Letniej Fundacji TVN. Kto pojawił się na imprezie charytatywnej?

Udział w Balu Nocy Letniej 2022 wzięło około 500 osób ze świata mediów, biznesu i kultury. Na wydarzeniu nie zabrakło między innymi: ambasadora USA Marka Brzezińskiego i jego partnerki Olgi Leonowicz, Agnieszki Woźniak-Starak, Marcina Prokopa, Pauliny Krupińskiej-Karpiel, Damiana Michałowskiego, Krzystofa Skórzyńskiego, Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego, Gabi Drzewieckiej, Anny Kalczyńskiej, Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa, Małgorzaty Kożuchowskiej, Edyty i Cezarego Pazurów, Andrzeja i Patrycji Sołtysików, Malwiny Wędzikowskiej, Violi Piekut, Małgorzaty Sochy, Anny Dereszowskiej z partnerem, Doroty Szelągowskiej, Anny Starmach z mężem, Omeny Mensah, Julii Kamińskiej, Beaty Ścibakówny, Marcina Tyszki, Nataszy Urbańskiej, Izabeli Janachowskiej z mężem oraz prezeski Fundacji TVN - Katarzyny Kolendy-Zaleskiej (zdjęcia z balu znajdziecie poniżej).

Jak dowiadujemy się z relacji tvn24.pl, podczas imprezy charytatywnej wylicytowano rakietę Igi Świątek z wygranego przez tenisistkę finału US Open oraz podwójne zaproszenie na turniej Rolanda Garrosa - Finał Kobiet 2023. Przedmiotem aukcji były również: sesja zdjęciowa wykonana przez Marcina Tyszkę, spotkanie z Robertem Makłowiczem oraz epizod aktorski w serialu produkowanym przez TVN Warner Bros. Discovery.

Jak wesprzeć budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży?

Jak podaje tvn24.pl, Fundację TVN, a tym samym budowę Centrum można wesprzeć, wysyłając SMS o treści "Pomagam" pod numer 7356 (koszt SMS 3,69 zł z VAT) oraz przekazując fundusze poprzez BLIK (na numer 509 559 966) lub przelew tradycyjny (na konto PL 25 1140 1010 0000 2581 1800 1001). Wybraną kwotę można również wpłacić za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Fundacji.

Artykuły
-