• Brawurowa licytacja kalendarza FujiFilm

Brawurowa licytacja kalendarza FujiFilm

Brawurowa licytacja kalendarza FujiFilm

Doskonale przygotowana i brawurowo przeprowadzona aukcja Kalendarza FujiFilm 2011 przyniosła Fundacji 41 600 pln. Zlicytowano 13 premierowych egzemplarzy kalendarza, którego tematem tym razem było "Piękno i Testosteron" – do zdjęć pozowały wybrane w castingu zorganizowanym przez FujiFilm modelki i utytułowani polscy sportowcy: Mariusz Czerkawski, Andrzej Gołota, Paweł Korzeniowski, Radosław Majdan i wielu innych. Sportowcy uświetnili aukcję swoją obecnością, a dodatkowo każdy z nich przyniósł ze sobą osobiste pamiątki i trofea z myślą o podopiecznych naszej Fundacji. Bardzo dziękujemy pomysłodawcom, modelkom i Mistrzom!