• Charytatywny #koncertdlabohaterów  w Player.pl!

Charytatywny #koncertdlabohaterów  w Player.pl!

Charytatywny #koncertdlabohaterów  w Player.pl!

Fundacja TVN „nie jesteś sam”  wspólnie z Player.pl zapraszają  w sobotę 4 kwietnia na wyjątkowy charytatywny koncert online na żywo. Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. W koncercie wezmą udział artyści i muzycy, którzy chcą wesprzeć walkę z koronawirusem w Polsce. Podczas wydarzenia będą zbierane środki na wsparcie walki z epidemią. Maryla Rodowicz, Sarsa, Patrycja Markowska, Kasia Stankiewicz, Enej, Roksana Węgiel – to tylko niektóre gwiazdy, które wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Każdy z wykonawców przygotuje specjalny występ, a sceną będzie jego własny dom lub mieszkanie. Prowadzący Marcin Prokop wirtualnie połączy się z każdym z nich. Całość wydarzenia będzie dostępna dla wszystkich internautów podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Player.pl. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę, 4 kwietnia. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków - tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli. Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN „nie jesteś sam” można wesprzeć na kilka sposobów. Wysyłając SMS o treści „Pomagam" pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT). Fundację wspierają Operatorzy Komórkowi (Orange, Play, Plus, T-Mobile), którzy w całości przekazują swój dochód na rzecz akcji. Dokonują wpłat online za pośrednictwem naszej strony www: fundacja.tvn.pl/wplac-online/ Dokonując wpłaty na konto dedykowane akcji Fundacji TVN „nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank) Firmy i instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „nie jesteś sam”. Fundacja TVN od początku wspiera działania na rzecz walki z koronawirusem w Polsce, każdorazowo swoją pomoc konsultując z Ministerstwem Zdrowia. Do tej pory przekazaliśmy jeden milion złotych na zakup 2 500 sztuk testów diagnostycznych koronawirusa, które trafiły do szpitali i jednostek medycznych. Wsparliśmy także jeden z największych szpitali dziecięcych w Polsce - Centrum Zdrowia Dziecka przekazując 100 tys. zł. na zakup testów typu wymazówek oraz zakup maseczek i odzieży ochronnej dla personelu medycznego. Fundacja zbiera kolejne prośby od szpitali, placówek służby zdrowia i będzie dalej pomagać.