• Liczy się każdy krok! Zapraszamy na ECCO Walkathon 2018!

Liczy się każdy krok! Zapraszamy na ECCO Walkathon 2018!

Dołącz do największego charytatywnego spaceru na świecie! Za każdy przebyty kilometr ECCO przekaże 4 zł na rzecz podopiecznych Fundacji TVN. Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a w życiu nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Pomóżmy chorym, niepełnosprawnym dzieciom. Dajmy im szansę na lepsze życie. Spacerując, pomagamy! Do wyboru…

Liczy się każdy krok! Zapraszamy na ECCO Walkathon 2018!

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a w życiu nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Pomóżmy chorym, niepełnosprawnym dzieciom. Dajmy im szansę na lepsze życie. Spacerując, pomagamy! Do wyboru mamy dwie trasy – 6 km i 10 km.

Każdy 1 KM = 4 na konto wybranej przez uczestnika fundacji.

TY DECYDUJESZ! Zebrane fundusze zostaną przekazane na realizację ważnych społecznie projektów.

W tym roku Ecco wspiera Fundację TVN i Fundację Radia Zet

Dodatkowo przygotowaliśmy akcję specjalną CHODŹ POMÓC, w ramach której wspieramy Fundację Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA. Bilety do nabycia w sklepach ECCO!