• Drogi prezent od Rossmanna

Drogi prezent od Rossmanna

Drogi prezent od Rossmanna

Drogerie Rossmann postanowiły nietypowo uczcić 15-lecie swojej obecności w Polsce. Zamiast przyjmować prezenty, sami je rozdają. Do końca czerwca w największych polskich miastach organizowane były Festiwale "Skarby Urody". Do wejścia na imprezę upoważniały cegiełki o wartości 5 zł. Dochód z ich sprzedaży miał być przeznaczony na rzecz naszej fundacji. 9 września w programie “Zielone Drzwi” w DDTVN prezes Zarządu Rossmann Polska Marek Maruszak przekazał szefowej fundacji Bożenie Walter czek na 1 371 005 zł. Cała suma przeznaczona będzie na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej w Centrum Onkologii w Warszawie. Szefom, pracownikom i klientom Rossmanna serdecznie dziękujemy.