• ECCO Walkathon 2010 - 11 września!

ECCO Walkathon 2010 - 11 września!

W tym roku kolejny raz będzie można spacerować w ECCO Walkathonie na rzecz podopiecznych naszej Fundacji. Start z warszawskiej Agrykoli!

ECCO Walkathon 2010 - 11 września!

Bilety można kupić w sklepach ECCO i ECCO Kids w całej Polsce. UWAGA! Liczba biletów ograniczona. ECCO Walkathon to charytatywny spacer, w którym mogą wziąć udział  całe rodziny. Każdego roku wiele tysięcy uczestników z całego świata spaceruje, dedykując przebyte przez siebie kilometry na cele dobroczynne. EW to świetna okazja do pokazania dzieciom, że warto i należy pomagać. Do udziału w ECCO Walkathonie zachęca m.in. najsłynniejszy i najmłodszy polski perkusista – Igor Falecki. Dołącz do nas wraz z rodziną i przyjaciółmi i wesprzyj dobrą ideę! Więcej na stronie: www.ecco.com.pl WIELKA MISJA MAŁEGO CZŁOWIEKA Wszystkie dzieciaki, które wezmą udział w ECCO Walkathonie, w namiocie dla dzieci otrzymają pakiet startowy zawierający: plecak, identyfikator, długopis, jabłko, wodę oraz niepowtarzalną koszulką i książeczki z ciekawymi zadaniami. Podczas tegorocznego ECCO Walkathonu na dzieciaki czeka niezwykła przygoda! Specjalnie dla nich z odległej galaktyki przybędzie na misję Evin - superbohater, który przygotował dla maluchów zestaw zadań. Przy rozwiązywaniu zadań pomagać będzie profesor Orcus oraz znajomi Evina – Ella i Lucas. Dzieci wspólnie z nimi wyruszą w międzygalaktyczną misję, a nie będzie ona łatwa – pomóc potrzebującym! Powodzenie akcji będzie zależało od poprawnie rozwiązanych zagadek na trasie spaceru całego sześciokilometrowego spaceru. W wyniku pomyślnie zakończonej misji dzieci będą mogły przeznaczyć dodatkowo 20 zł, które zostanie rozdzielone po równo na wszystkie trzy fundacje. Warunkiem uzyskania dodatkowych środków, jest okazanie w namiocie dla dzieci prawidłowo rozwiązanych zadań z międzygalaktycznej misji. Dowodem pomyślnie zakończonej misji będzie dyplom dla małego superbohatera. Zastanawiasz się na jakiego człowieka wyrośnie Twoje dziecko? Pamiętaj, że to od nas – rodziców zależy jakie wartości wyniesie z domu Twoja pociecha.  ECCO Walkathon, to doskonała okazja, by kształtować w dziecku postawę prospołeczną. Spacerując z dzieckiem podczas ECCO Walkathonu nie tylko uczysz właściwych zachowań, ale także wspierasz jedną z trzech fundacji. Maszerując po wyznaczonej trasie dzieciaki z każdym krokiem pomagają potrzebującym, a dodatkowo mają okazję spędzić niezapomniane chwile podczas przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Zapraszamy na wielką przygodę!