• Firmy przekazują darowizny na rzecz walki z koronawirusem

Firmy przekazują darowizny na rzecz walki z koronawirusem

Firmy przekazują darowizny na rzecz walki z koronawirusem

#koncertdlabohaterów już dziś <3 To onliowe wydarzenie dedykujemy naszym służbom medycznym, które chcemy wesprzeć w tych ciężkich czasach. Zbieramy pieniądze na zakup środków ochrony indywidualnej: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków. Datek może przekazać każdy z Was tutaj: tiny.pl/7hl2v Wspierają nas także firmy. Darowizny na rzecz walki z koronawirusem przekazali już: ❤️ Marka Sokołów ❤️ Crunchips ❤️ Honda Polska ❤️ Prudential - Czas na przyszłość❤️ UPC Polska ❤️ Zdrovit Firmy i instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „nie jesteś sam”. Prosimy o kontakt mailowy fundacja@tvn.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami!