• FujiFilm już trzeci raz licytuje na rzecz naszej fundacji

FujiFilm już trzeci raz licytuje na rzecz naszej fundacji

FujiFilm już trzeci raz licytuje na rzecz naszej fundacji

28 tysięcy złotych przekazała fundacji firma FujiFilm Polska Distribution. Pieniądze pochodzą z licytacji “Kalendarza Fujifilm 2008”. Okazuje się, że FujiFilm jest stałe w uczuciach. Już trzeci raz wspiera naszą fundację, a my wspieramy dzieci potrzebujące rehabilitacji. W tym roku tematem kalendarza były pin-up girls – fenomen lat 40-tych i 50 – tych. Autorką zdjęć jest Barbara Czartoryska.