• FujiFilm licytuje na rzecz Fundacji

FujiFilm licytuje na rzecz Fundacji

FujiFilm licytuje na rzecz Fundacji

Okazuje się, że firma FujiFilm Polska jest dobrze “sfokusowana” na tym, czym żyje Polska i na tych, którzy potrzebują pomocy. 26 listopada odbyła się premiera kalendarza FujiFilm, którego tematem był taniec. Do zdjęć pozowali tancerze znani z “Tańca z Gwiazdami” I “You can dance” oraz z serialu “Tancerze”: Rafał Maserak, Robert Kochanek, Łukasz Czarnecki, Kamil Czarnecki I in. FujiFilm jest też stałe w uczuciach. Już po raz piąty wspiera naszą fundację, a my wspieramy dzieci potrzebujące rehabilitacji. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych naszych podopiecznych z poważnymi schorzeniami neurologicznymi. Koszt takiego turnusu to ok. 4 tys. zł. Suma ta przewyższa możliwości finansowe większości polskich rodzin. Dzięki licytacji kalendarza pomożemy jeszcze ośmiorgu chorych dzieci. Dziękujemy!