• Gwiazdy wygrały 580 tysięcy zł dla Fundacji TVN w "Milionerach"

Gwiazdy wygrały 580 tysięcy zł dla Fundacji TVN w "Milionerach"

Gwiazdy wygrały 580 tysięcy zł dla Fundacji TVN w "Milionerach"

Bohaterami specjalnych odcinków "Milionerów" byli: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Trzy gwiazdorskie duety grały na rzecz podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". Łączna suma wygranych to aż 580 tysięcy złotych! Czek z rąk Huberta Urbańskiego odebrała Katarzyna Kolenda-Zaleska - Prezes Fundacji TVN. Dziękujemy gwiazdom za wspaniałą grę!