• Harold w szpitalu

Harold w szpitalu

Harold w szpitalu

“Harold, czyli owca w szpitalu” to projekt, który pomaga wprowadzić dziecko w szpitalną rzeczywistość, a rodzicom zapewnia wsparcie merytoryczne. Powstała strona internetowa Haroldwszpitalu.pl z mnóstwem informacji i porad oraz maskotka i książeczka pt. “Harold, czyli owca w szpitalu”. Założenie pomysłodawców tej akcji jest takie, że owieczka o imieniu Harold będzie przyjacielem oraz opiekunem i przewodnikiem małych pacjentów. Autorzy akcji pragną także pomagać finansowo chorym dzieciom, dlatego dochód ze sprzedaży książeczek i maskotek przekazany zostanie na wsparcie podopiecznych naszej Fundacji.