• Ile wychodziliśmy w Ecco Walkathonie?

Ile wychodziliśmy w Ecco Walkathonie?

Ile wychodziliśmy w Ecco Walkathonie?

Wiemy już, ile wychodzili Państwo na rzecz naszej fundacji podczas najliczniejszego charytatywnego spaceru na świecie: ogółem - 244, 183zł. W Warszawie - 197, 677 zł, a w Krakowie - 46, 506 zł. Tak jak obiecaliśmy pieniądze zostały przekazane na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Centrum Rehabilitacji "Stocer" w Konstancinie i sprzętu medycznego dla Oddziału Leczenia Pozajelitowego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Wszystkim spacerowiczom bardzo dziękujemy!