• Jesteśmy Liderem Medycyny

Jesteśmy Liderem Medycyny

Jesteśmy Liderem Medycyny

Fundacja TVN “nie jesteś sam” otrzymała tytuł “Lidera Medycny”. To prestiżowe wyróżnienie przyznała nam Kapituła konkursu “Sukces Roku 2006 w Ochronie Zdrowia”. W skład Kapituły wchodzą luminarze świata medycznego. Organizatorami siódmej edycji konkursu są: czasopismo “Menedżer Zdrowia” I wydawnictwo medyczne “Termedia”. Celem konkursu jest pokazanie i nagrodzenie osób oraz instytucji, które w roku 2006 odniosły sukces w ochronie zdrowia. W kategorii: działalność charytatywna zwyciężyliśmy wraz z Fundacją “Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Statuetkę “Lidera Medycyny” odebrała prezes fundacji Bożena Walter, podczas uroczystej gali, jaka odbyła się 14 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie.