• Karetki dla szpitali

Karetki dla szpitali

Karetki dla szpitali

Fundacja zakupiła nowe karetki dla szpitali w CZD w Warszawie, Katowicach, Krakowie-Prokocimiu, Sokołowie Podlaskim i w Siemiatyczach. Między innymi dzięki zbiórkom pieniędzy podczas meczów charytatywnych, rozegranych pomiędzy reprezentacją TVN a reprezentacją Sejmu RP w 2007 i 2008 roku, zakupiliśmy 5 nowych karetek dla szpitali w 5 miastach w Polsce. W 2007 roku – dla Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. W 2008 - dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu i dla szpitala SPZOZ w Sokołowie Podlaskim. Od wiosny 2011 roku z karetki sfinansowanej przez naszą Fundację korzystają pacjenci powiatowego szpitala w Siemiatyczach.