• Mecz dobrej woli

Mecz dobrej woli

Mecz dobrej woli

3 września 2004 roku na wypełnionym po brzegi stadionie Wisły Kraków przy ulicy Reymonta w Krakowie, Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 4:0 (3:0) w towarzyskim spotkaniu pn. "Mecz dobrej woli”, zorganizowanym przez naszą fundację. Jednak nie wynik był najważniejszy w tym spotkaniu. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów i akcji SMS-owej z udziałem kibiców i widzów TVN-u został przekazany na remont Oddziału Intensywnej Terapii Noworodków Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Podczas meczu udało się zebrać ponad 580.000 PLN. Transmisję meczu na żywo przeprowadziła Telewizja TVN. Bramki: Sokołowski I (35 i 84), Sokołowski II (17), Saganowski (40).