• Misie Fundacji TVN na miarę czasów - lekarz i dresy zamiast sukni

Misie Fundacji TVN na miarę czasów - lekarz i dresy zamiast sukni

Misie Fundacji TVN na miarę czasów - lekarz i dresy zamiast sukni

Daniel Michałowski kunduktorem? Tak. Sprawdzał bilety na pokładzie bajecznego pociągu akcji "Podaruj Misia". W podróż zabrały się m.in. Paulina Krupińska, Anita Werner i Dorota Wellman, które opowiedziały, dlaczego akcja Fundacji TVN "nie jesteś sam" jest taka fajna. Redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała materiał wideo pokazujący kulisy nagrań spotów. "Podaruj Misia" to wyjątkowa akcja charytatywna Fundacji TVN "nie jesteś sam", która w tym roku ma już swoją 15. edycję. Kupując pluszaka sprawiasz radość nie tylko obdarowanej osobie, ale przede wszystkim pomagasz dzieciom. Cały dochód ze sprzedaży miśków przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN. Sandra Hajduk towarzyszyła gwiazdom na planie podczas kręcenia spotów. Było bajkowo i zaskakująco. Akcja "Podaruj Misia" 2020 Podaruj Misia to akcja, na którą każdego roku czekają dzieci i dorośli. Najwięksi fani chwalą się pluszową kolekcją, w której są wszystkie fundacyjne misie. I nie ma się co dziwić, bo miś to wyjątkowy przyjaciel. Cierpliwie słucha i daje nam ciepło, które potrzebujemy zwłaszcza dziś, w czasach pandemii i dystansu społecznego. - Teraz dużo bardziej potrzebujemy czułości i bliskości. Myślę, że te misie, czułe przytulanki będą nam w tym pomagać – przekonuje Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezes Fundacji TVN "nie jesteś sam". Akcję promują spoty emitowane m.in. na antenie TVN. W ich nagranie angażują się gwiazdy. - Każdego roku z największą przyjemnością jestem na planie klipu. To jest fajna forma pomocy. To jest plan, który zawsze jest wypełniony ciepłem, serdecznością – mówi Anita Werner. To także plan, który pozwala nam oderwać się od rzeczywistości. - To jest tak, jakby ktoś cię wsadził w bajkowy świat zupełnie inny – zauważa Dorota Szelągowska i dodaje ze śmiechem: -Ja się cieszę, że mam na sobie sukienkę i obcasy, bo to jest jedyna okazja w tym roku. Wszystko jest fajne, kiedy przyświeca temu dobra idea. Ta energia, która tu się pojawia, to, że odnajdujemy się w tym bajkowym świecie, to znaczy, że robimy coś dobrego. KLIKNIJ i zobacz cały reportaż.