• NAGRODY: Portret Polskiej Medycyny dla Bożeny Walter

NAGRODY: Portret Polskiej Medycyny dla Bożeny Walter

NAGRODY: Portret Polskiej Medycyny dla Bożeny Walter

Prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam” Bożena Walter zdobyła „Portret Polskiej Medycyny” za rok 2014, uzyskując tym samym tytuł Osobowości Rynku Zdrowia. Organizatorem X Forum Rynku Zdrowia, podczas którego wręczano te prestiżowe nagrody, jest Grupa PTWP SA – wydawca wielu tytułów prasy specjalistycznej m.in. miesięcznika Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl. „Portrety Polskiej Medycyny” honorują osoby i instytucje, które odniosły znaczące sukcesy w sferach: zarządzania placówkami medycznymi, rozwoju terapii oraz kreowania polityki zdrowotnej państwa. Zobacz relację z wręczenia nagrody Pani Prezes Bożenie Walter.