"Podaruj Misia" to akcja charytatywna Fundacji TVN, która niezmiennie kojarzy się z okresem świątecznym i już wkrótce rozpocznie się po raz 17-nasty.

Gwiazdy tradycyjnie we współpracy z projektantami mody przygotowały kolekcję wyjątkowych pluszowych misiów, które mają niezwykłą moc pomagania. Anita Werner, w duecie z Robertem Czerwikiem, stworzyła Misię Anitę w pięknej tiulowej sukience. Z kolei Agnieszka Dygant z pomocą Dawida Wolińskiego, zaprojektowała Misię Agę, której głowę zdobi czerwona kokarda. Swoje przytulanki będą promować również: Filip Chajzer i Rodrigo De La Garza oraz Magda Cielecka  i Gosia Baczyńska.

Inicjatywa Fundacji TVN, która co roku zachęca do niesienia pomocy potrzebującym najmłodszym, w tym roku celem zbiórki będzie wsparcie budowy Centrum Psychiatrii i Onkologii dla Dzieci i Młodzieży.

Pluszaki trafią na sklepowe półki sieci Rossmann już 1 grudnia.

Więcej informacji o akcji znajdziesz TUTAJ.