• Order Uśmiechu dla Bożeny Walter

Order Uśmiechu dla Bożeny Walter

Order Uśmiechu dla Bożeny Walter

Bożena Walter, prezes Fundacji TVN “nie jesteś sam” otrzymała Order Uśmiechu. To jedyne na świecie odznaczenie nadawane dorosłym przez dzieci „za okazywane im serce, przyjaźń, dobroć i cierpliwość“. Kandydaturę Bożeny Walter zgłosiły do Kapituły Orderu dzieci z Domu Dziecka w Morągu. Pani Bożena osobiście zna podopiecznych tej placówki, ponieważ są to także podopieczni naszej fundacji. Klika lat temu fundacja TVN podjęła się kapitalnego remontu całego obiektu w Morągu. W życiu jego lokatorów trochę się “przejaśniło” dzięki temu. Uroczystość nadania orderu odbyła się 28 marca w studiu “Dzień Dobry TVN”.