• Oskar Polskiej Pediatrii

Oskar Polskiej Pediatrii

Oskar Polskiej Pediatrii

Bożena Walter, prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam“ otrzymała Oskara Polskiej Pediatrii – wyróżnienie przyznane przez Prezesa Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego „za ogromny wkład pracy w leczenie małych pacjentów oraz w rozwój pediatrii w Polsce”. “To jest nagroda środowiskowa, ludzi, którzy potrafią zauważyć i docenić naszą pracę. A zrobiliśmy sporo – wyremontowaliśmy kilkanaście klinik dziecięcych na terenie całej Polski”, powiedziała Bożena Walter.