• Platynowy Laur Pro Publico Bono

Platynowy Laur Pro Publico Bono

Platynowy Laur Pro Publico Bono

Bożena Walter otrzymała Platynowy Laur Pro Publico Bono „za zaangażowanie w działalność charytatywną i propagowanie w mediach postawy pomocy potrzebującym“. Złote, platynowe, kryształowe i diamentowe Laury Umiejętności i Kompetencji przyznaje Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Wśród laureatów znaleźli się też Radosław Sikorski i Andrzej Wajda. W konkursie nagradzane są najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy obywatelskie. Promuje się przedsiębiorczość ludzi i firmy, które osiągają sukcesy gospodarcze, a jednocześnie działają społecznie w swoim środowisku i wspierają inicjatywy lokalne. „Czuję, że nasza działalność jest zauważana i honorowana - powiedziała po odebraniu Lauru prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam“. Mimo, że w fundacji nie pracuje się dla nagród, to jak przychodzą, ogromnie cieszą“. Ten Laur jest dla mnie ważny również dlatego, że tu na Śląsku startowałam w zawodzie. Tu zaczynałam karierę i teraz wróciłam, by odebrać tę nagrodę. – wyznała Bożena Walter.