• Pomoc Mierzona Kilometrami 2013

Pomoc Mierzona Kilometrami 2013

Pomoc Mierzona Kilometrami 2013

Fundacja TVN "nie jesteś sam" zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami". Jeśli spacerujesz, biegasz, jeździsz rowerem lub uprawiasz sport na wózku, to przyłącz się do akcji “Pomoc Mierzona Kilometrami” i stwórz dzieciom niepełnosprawnym ruchowo szansę na aktywne życie! Włącz aplikację Endomondo, a każdy pokonany przez Ciebie kilometr zostanie zamieniony na złotówki. Zbieraj z nami kilometry dla dzieci! Zachęcamy do wzięcia udziału w głównej rywalizacji “Pomocy Mierzonej Kilometrami” oraz w rywalizacji pomiędzy drużynami partnerskimi. Dla pracowników i sympatyków firm zaangażowanych w projekt: T-Mobile, Onet, Networks!, Samsung, TVN, zostały stworzone drużyny: W rywalizacji mogą wziąć udział wszyscy pracownicy, członkowie rodzin oraz sympatycy firm. Mamy dwa cele: do zdobycia: 1) tutuł najliczniejszej drużyny (pracownicy mobilizują do dołączenia do drużyny swoich kolegów, rodziny, sympatyków) 2) tytuł najlepszej drużyny (liczymy średnią na jednego członka drużyny). Partnerami akcji są: TVN, Grupa Onet, Endomondo, Radio Zet oraz Samsung Galaxy S4. Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przekazane podopiecznym Fundacji TVN – dzieciom, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej. Spodziewana kwota to nawet 1 mln PLN. Zakończenie akcji: 29 września 2013. ABY DOŁĄCZYĆ DO DRUŻYNY TVN NALEŻY KLIKNĄĆ TEN LINK!  (A NASTĘPNIE KLIKNAMY – „DOŁĄCZ”) Wśród pracowników wchodzących w skład najwyżej skalsyfikowanych drużyn, którzy pokonają co najmniej 100 km w ramach całej akcji, zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe w postaci: 10 bonów, o wartości 100 PLN, do sklepu sportowego Decathlon, 10 zestawów gadżetów z logo akcji. Najlepsza drużyna oraz najliczniejsza drużyna otrzyma Puchar Prezesa T-Mobile. Fundacja TVN "nie jesteś sam" zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami": Jeśli spacerujesz, biegasz, jeździsz rowerem lub uprawiasz sport na wózku, to przyłącz się do akcji “Pomoc Mierzona Kilometrami” (http://kilometrami.pl/) i stwórz dzieciom niepełnosprawnym ruchowo szansę na aktywne życie!