• Pomoc Mierzona Kilometrami zakończona sukcesem!

Pomoc Mierzona Kilometrami zakończona sukcesem!

Pomoc Mierzona Kilometrami zakończona sukcesem!

29 września, podczas 35. Maratonu Warszawskiego, zakończyła się ogólnopolska akcja społeczna Pomoc Mierzona Kilometrami, zorganizowana przez T-Mobile Polska. Przez całe lato Polacy, aktywnie spędzając wakacje, włączali się do wielkiej zbiórki kilometrów na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Co dwa tygodnie realizowali kilometrowe wyzwania, uzyskując tym samym kolejne kwoty dodawane do puli na rzecz potrzebujących dzieci. W efekcie – biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich – udało im się przebyć imponujący dystans ponad 40 milionów kilometrów, co równa się tysiąckrotnemu okrążeniu Ziemi! Uczestnicy akcji spalili ponad 2 miliardy kalorii, tyle, ile liczy 3,5 miliona hamburgerów. Dzięki ogromnej popularności akcji, wielkiemu zaangażowaniu uczestników i wsparciu ze strony T-Mobile Polska aż milion złotych przeznaczymy na protezy i rehabilitację niepełnosprawnych dzieci. Fundacja TVN dziękuje T – Mobile oraz wszystkim firmom i osobom zaangażowanym w akcję.