1
-
  • Pomoc Mierzona Kilometrami

    Nasi podopieczni

    Pomoc Mierzona Kilometrami

    Ile jesteś w stanie zrobić dla innych? Pokaż to w czwartej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami! By pomagać wystarczy jedynie dobra motywacja, odrobina mobilizacji i… telefon z GPS oraz aplikacja Endomondo. Pomagać może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu i operatora usług telekomunikacyjnych. Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na stałe…

Artykuły

Pomoc Mierzona Kilometrami

Ile jesteś w stanie zrobić dla innych? Pokaż to w czwartej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami!

By pomagać wystarczy jedynie dobra motywacja, odrobina mobilizacji i… telefon z GPS oraz aplikacja Endomondo. Pomagać może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu i operatora usług telekomunikacyjnych.
Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na stałe zmieniła sposób wykorzystania aplikacji mobilnych do pomocy innym. W ciągu trzech edycji udało się zebrać 3 mln zł na pomoc podopiecznym Fundacji TVN. W 2015 roku, dzięki wysiłkowi ponad 800 tysiącom uczestników i 115 mln przebytych kilometrów, dofinansowano gruntowny remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi – dzięki czemu dzieci mają teraz zapewnione najlepsze warunki do rehabilitacji i powrotu do zdrowia. Akcja potrwa od 19 czerwca do 25 września. A bieżące informacje oraz aktualny licznik będzie można sprawdzić na stronie www.kilometrami.pl, oficjalnym profilu na Facebooku oraz nowym profilu na Instagramie. Oficjalnym hasztagiem akcji jest #PomocMierzonaKilometrami.

Artykuły
-