• Spotkanie z Gwiazdą

Spotkanie z Gwiazdą

Spotkanie z Gwiazdą

Zakończyła się ósma licytacja „Spotkania z Gwiazdą", organizowana przez portal „Sympatia.pl". Lunch z Tomaszem Ciachorowskim, aktorem znanym z serialu pt. „Majka", wylicytowano za 2560 złotych. Lunch będzie miał miejsce w Krakowie, 6-go września. Oprócz wspólnego lunchu i rozmowy zwycięzca może zwiedzić plan tego popularnego serialu w towarzystwie aktora. Całkowity przychód z aukcji, jak zawsze, zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". Dziękujemy! Tomasz Ciachorowski - jako jedyny z rodziny wybrał zawód aktora. Najpierw skończył technikum energetyczne, później Politechnikę Gdańską. Teatrem zainteresował się na studiach. Był związany z amatorską, harcerską grupą teatralną "Tytuteraz". Po studiach dostał się do trzyletniego Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Na co dzień jest związany z teatrem w Zielonej Górze im. Leona Kruczkowskiego. Prywatnie Tomek przyznaje się do tego, że lubi słodycze i uważa się za łasucha. Śmieje się, że to koresponduje z jego nazwiskiem. "Ciacho" – to jego ksywa ze szkoły. Teatr jest jego największą pasją, a podróże – drugą, jeszcze nie zrealizowaną.