• Stop bosym stopom!

Stop bosym stopom!

Stop bosym stopom!

Akcja jest organizowana po raz trzeci. Jej celem jest zakup obuwia zimowego dla dzieci z najuboższych rodzin, tym razem podopiecznych ZO PCK w Bydgoszczy, ale także wsparcie fundacyjnego dzieła budowy Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Centum Onkologii w Warszawie. Kolejna edycja kalendarza "Dżentelmen" jest do nabycia w drogeriach ROSSMANN na terenie całego kraju od 8 grudnia. Cena kalendarza to średnia cena pary butów: 69,90 zł. Do współpracy przy trzeciej edycji kalendarza zaproszono 12 aktorów oraz jednego "polityka": Piotra Adamczyka, Alana Andersza, Jana Wieczorkowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Szymona Bobrowskiego, Macieja Stuhra, Rafała Królikowskiego, Bartosza Opanię, Macieja Zakościelnego, Jakuba Wesołowskiego, Marcina Dorocińskiego, Michała Żebrowskiego oraz Ędwarda Ąckiego.