• Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji

Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji

Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji

Świąteczne akcje UWAGI! i Fundacji TVN Nie jesteś sam! to już tradycja. Co roku opowiadamy historie kilkoro naszych młodych bohaterów i prosimy o pomoc finansową nie tylko dla nich, ale wszystkich naszych podopiecznych. A słowo bohater nie pada tu przypadkowo. Wiktoria jest wiecznie uśmiechnięta i zaraża innych optymizmem, a przecież wystarczy zwykłe kichnięcie, by połamały jej się kości. Dziesięcioletni Kacperek dzielnie usiłuje chodzić i nie zraża się upadkami, pomimo, że choruje na porażenie mózgowe, padaczkę i oraz zanik mięśni z niedowładem nóg. Monika jest niezwykle mądra, elokwentna, pięknie recytuje. Sama zmaga się z przepukliną oponowo – rdzeniową, ale zawsze podkreśla, że są osoby bardziej potrzebujące pomocy, niż ona. Kajetan potrzebuje pieniędzy na nowy wózek inwalidzki nie tylko, by móc realizować marzenia, ale też działać społecznie. Co roku zbiera pieniądze na WOŚP. Wózka i kosztownej rehabilitacji potrzebuje też czteroletni Wojtuś, który choruje na rozszczep kręgosłupa, pęcherz neurogenny, porażenie kończyn dolnych, wodonercze obustronne oraz wodogłowie. Każda z tych historii to też dramat rodziców, którzy cierpią z bezsilności, obserwując ból swoich dzieci. Państwa pomoc może naprawdę pomóc odmienić ich życie! Razem możemy dokonać wielkich rzeczy. W tym roku, by włączyć się w akcję można – jak w poprzednich latach – wysłać sms POMAGAM na numer 7126, ale również wpłacić pieniądze na konto fundacji przelewem online z pomocą PayU. Wystarczy skorzystać z formularza płatności, który znajdziecie TUTAJ. Darowiznę można przekazać jednorazowo, lub wspierać nasze działania cyklicznie. Dziękujemy, że jesteście z nami!