• Szczęśliwe Dukaty - edycja druga!

Szczęśliwe Dukaty - edycja druga!

Szczęśliwe Dukaty - edycja druga!

Ruszyła II edycja akcji „Szczęśliwe Dukaty” Są one dziełem Gwiazd telewizji TVN. Tym razem zaprojektowali je dla Państwa: Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha, Agnieszka Szulim i Kuba Wesołowski. Każdy dukat kosztuje 5 złotych, ale nie jest środkiem płatniczym. Nasze dukaty przynoszą szczęście i pomoc chorym dzieciom. Nabywając je, pomagacie w remoncie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Matki Polki w Łodzi. Przyłączcie się do nas, zbierajcie szczęśliwe dukaty! Szczegóły na stronie: http://www.szczesliwydukat.pl/ Zobacz dukaty: