• Szósty Bal Nocy Letniej i prezent od Doroty Wellmen

Szósty Bal Nocy Letniej i prezent od Doroty Wellmen

Szósty Bal Nocy Letniej i prezent od Doroty Wellmen

5 września w Arkadach Kubickiego odbył się już po raz szósty „Bal Nocy Letniej” Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Wielkie wydarzenie charytatywne zgromadziło gwiazdy ze świata mediów i show-biznesu. W tym roku dzięki licytacji udało się zebrać rekordową kwotę – 1 300 000 zł. Łącznie z biletami fundacja uzyskała około 1 700 000 zł. Dodatkowe 100 000 zł przekazała Dorota Wellman. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy! Suma zebrana dzięki sprzedaży biletów wstępu oraz licytacji, która odbyła się w trakcie balu, w całości zostanie przeznaczona na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Matki Polki w Łodzi.