• Weź udział w aukcji charytatywnej finałowych sukienek z "Projektu Lady"

Weź udział w aukcji charytatywnej finałowych sukienek z "Projektu Lady"

Weź udział w aukcji charytatywnej finałowych sukienek z "Projektu Lady"

"Projekt Lady" nie tylko wzrusza, ale i pomaga. Dowodem tego jest nasza aukcja charytatywna, w której już teraz możesz wziąć udział. Wystarczy wejść na stronę www.aukcje.tvn.pl i wybrać jedną z sukienek naszych finalistek lub suknię samej Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Całość dochodów z licytacji trafi na rzecz podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Do wyboru macie cztery suknie, z czego każda zostala zaprojektowana przez czołowych polskich projektantów. Są to: Paprocki i Brzozowski (suknia Magdy), Lidia Kalita (suknia Agnieszki), Robert Czerwik (suknia Sandry) oraz Bohoboco - suknia Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, uszyta specjalnie dla niej na Bal Fundacji TVN. Serdecznie zachęcamy Was do wsparcia naszych aukcji. Całość dochodów z nich trafi na rzecz podopiecznych Fundacji TVN, którą to zarządza właśnie sama Katarzyna Kolenda-Zaleska.