• Wielki Mecz 2012 za nami

Wielki Mecz 2012 za nami

Wielki Mecz 2012 za nami

W niedzielne popołudnie tuż po godzinie 17.00 na murawie Pepsi Arena rozpoczął się Wielki Mecz TVN: Politycy kontra Gwiazdy TVN. Kapitanami drużyn byli Kamil Durczok i Donald Tusk. Na boisku w drużynie polityków grali m.in. Ryszard Kalisz, Adam Hofman, Grzegorz Schetyna czy Wojciech Olejniczak. Po stronie TVN pojawili się natomiast m.in.: Rafał Maserak, Tomasz Jachimek, Tomasz Schimscheiner, Leszek Lichota czy Sebastian Wątroba, któremu o 5 rano urodziła się córeczka. Bramki padały po strzałach posła PiS Marka Matuszewskiego (gol samobójczy), Roberta Stockingera i Cezarego Kucharskiego. Warto dodać, że Donaldinio, jak nazywał szefa rządu komentator Tomasz Zimoch, strzelił dwa gole, ale pani sędzia żadnego z nich nie uznała. Wielkie starcie mediów i polityki zakończyło się wynikiem 2:1. - Donald Tusk: media wygrały z politykami - to znaczy, że wszystko jest w porządku, a świat nie stanął na głowie podsumował premier tuż po meczu. - Wygrać z wami to prawdziwa przyjemność - dziękował po meczu Kamil Durczok, kapitan reprezentacji gwiazd. Stadion wypełniony po brzegi, tysiące, a może i miliony wysłanych sms-ów na pomoc dzieciom wspieranym przez Fundację TVN, sportowe widowisko, piękne cheerleaderki (Małgorzata Socha, Maja Bohosiewicz, Joanna Jabłczyńska) i wielu VIP-ów na trybunach oto podsumowanie Wielkiego Meczu 2012. Piłkarzy do walki na boisku oraz kibiców do dopingowania zagrzała Oceana, a za wspaniały mecz muzyczne podziękowania odśpiewali Dawid Podsiadło i Tatiana Okupnik, która 2 września obchodziła urodziny.