• Wielki Mecz 4:3 dla TVN

Wielki Mecz 4:3 dla TVN

Wielki Mecz TVN vs. WOŚP to jeden z najbardziej emocjonujących meczów w historii imprez sportowych organizowanych przez Fundację TVN - nie jesteś sam. Rozgrywka skończyła się wynikiem 4:3 dla TVN. W rzutach karnych zwyciężyła natomiast Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bramki dla TVN strzelili: Robert Stockinger (2 bramki), Cezary Kucharski i Łukasz…

Wielki Mecz 4:3 dla TVN

Wielki Mecz TVN vs. WOŚP to jeden z najbardziej emocjonujących meczów w historii imprez sportowych organizowanych przez Fundację TVN - nie jesteś sam. Rozgrywka skończyła się wynikiem 4:3 dla TVN. W rzutach karnych zwyciężyła natomiast Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bramki dla TVN strzelili: Robert Stockinger (2 bramki), Cezary KucharskiŁukasz Wójcik. Bramki dla WOŚP strzelili: Dariusz Dudek, Jan Szczęsny i Wojciech Mazolewski Ale oczywiście zwycięzcami są mali podopieczni Instytutu ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. To do nich trafi specjalistyczna karetka.