• Wygraliśmy Wielki Rewanż 3:1!!!

Wygraliśmy Wielki Rewanż 3:1!!!

Wygraliśmy Wielki Rewanż 3:1!!!

Wielki Rewanż, czyli mecz charytatywny pomiędzy TVN a parlamentarzystami zakończył się wynikiem 3:1. Początkowo prowadzili politycy. Bramkę dla drużyny sejmowej zdobył Jacek Kurski. W drugiej połowie, gdy nadzieje na wygraną gasły, Piotr Popowski strzelił gola przeciwnikom, co do tego stopnia podnioslo drużynę na duchu, że padła jeszcze bramka za bramką. Autorami kolejnych dwóch goli dla zespołu Gwiazd TVN byli Łukasz Grass i Tomasz Jachimek. Podczas transmisji meczu prowadzona była akcja SMS-owa, której celem jest zakup dwóch karetek: dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz dla szpitala w Sokołowie Podlaskim. Dziękujemy wszystkim popularnym amatorom piłki nożnej, że zechcieli wesprzeć naszą fundację. W drużynie gwiazd TVN-u, oprócz autorów trzech bramek, zagrali: Piotr Walter (kapitan), Łukasz Wejchert, Andrzej Morozowski, Tomasz Sekielski, Kamil Durczok, Bogdan Rymanowski, Szymon Majewski, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Olivier Janiak; w drużynie Sejmu RP – Jacek Kurski (PiS), Wojciech Olejniczak i Ryszard Kalisz (SLD), Zbigniew Ćwiąkalski, Grzegorz Schetyna I Roman Kosecki (PO).