Zmiany w zarządzie Fundacji TVN

W związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego zarządu Fundacji TVN, przypadającym na 14 kwietnia br., Rada Fundacji TVN podjęła decyzję o mianowaniu nowych członków zarządu. Katarzyna Kolenda-Zaleska, dotychczasowa prezes Fundacji TVN, zakończyła swoją 8-letnią kadencję. Z początkiem maja nowe stanowisko łączące funkcje prezesa i dyrektora zarządzającego Fundacji obejmie Zuzanna Lewandowska. Rada Fundacji TVN powołała również do zarządu Rafała Ogrodnika oraz Jana Mroza.

"Zdrowie w głowie". Fundacja TVN wyremontowała gabinet psychologiczny w Sokółce

"Zdrowie w głowie" to projekt społeczny realizowany przez Fundację TVN, którego celem jest stworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych w szpitalach na terenie całej Polski. Będą to miejsca w placówkach dla dzieci i dla dorosłych przeznaczone do spotkań psychologów, terapeutów i lekarzy psychiatrów z pacjentami i ich rodzinami. Jeden z takich gabinetów został wyremontowany w szpitalu w Sokółce.

Przekaż 1,5% swojego podatku dla podopiecznych Fundacji TVN

Podziel się tym, co i tak oddajesz i przekaż 1,5% swojego podatku dla podopiecznych Fundacji TVN. Przekazany przez Was 1,5% podatku ma ogromne znaczenie i niesie wielką pomoc tysiącom chorych dzieci i osobom dorosłym.